M. Petek, Slomedia: Privatizacija kot vojno stanje
Pri Telekomu gre enostavno za velikanske interese, ki pa nikakor niso hkrati tudi nacionalni interesi, temveč so ozki interesi pohlepnih omrežij in elit, ki se že desetletja redijo ob Telekomu Če bi bila Slovenija normalna … Beri dalje